این سفـــر
۱۰۰ میلیون
جایزه داره!

میلیونی سفر برو!

آخرین روزهای بهار؛ بهترین فرصت برای رقم زدن یک سفر دوست‌داشتنی است. اما این سفر با سفرهای دیگر یک تفاوت مهم دارد، چون پای شما را به یک قرعه‌کشی بزرگ با جوایز میلیونی باز می‌کند. اگر خوش‌شانس باشید؛ می‌توانید با اعتباری که برنده‌ می‌شوید، خودتان را برای یک سفر میلیونی آماده کنید.

چطور شانسم را امتحان کنم؟

از ۷ تا ۲۰ خرداد؛ با رزرو هتل یا خرید بلیت پرواز، اتوبوس یا قطار از اسنپ ، می‌توانید شانس خود را برای بردن جوایز میلیونی سفر امتحان کنید. با هر خرید، یک شانس بیشتر برای شرکت در قرعه‌کشی ۲۵ خرداد دریافت کنید.

۱۰۰ میلیون جایزه!

«۵۰ میلیون تومان» اعتبار استفاده از خدمات مسافرتی اسنپ (پرواز و هتل داخلی، قابل استفاده تا پایان سال ۱۴۰۱) برای یک نفر و «دو میلیون تومان» اعتبار خرید از خدمات مسافرتی اسنپ (رزرو هتل و خرید بلیت) برای ۲۵ نفر، جوایز شرکت‌کنندگان در این قرعه‌کشی هستند.

سفر به انتخاب تو!

یک ایران‌گردی پرماجرا به شهرهای بزرگ ایران و اقامت در هتل‌های منتخب آن‌ها، استراحتی طولانی در ساحل نیلگون خلیج‌فارس در یک هتل لوکس و یا حتی گشت‌و‌گذار بین شهرهای کوچک و کشف نادیده‌های ایران. هر کدام از این‌ مسافرت‌ها انتخابتان باشد، این قرعه‌کشی راهی برای رسیدن به سفر رویایی شماست.

برای شرکت در مسابقه از یکی از سرویس‌های زیر خرید کنید.
برای شرکت در مسابقه از یکی از سرویس‌های زیر خرید کنید.